Výplně kyselinou hyaluronovou

vyplne kyselinou hyaluronovouOmlazení pomocí kyseliny hyaluronové.

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla, i proto jsou metody aplikace kyseliny hyaluronové velmi šetrné a tělem dobře přijímány. Výplně vrásek pomocí kyseliny hyaluronové nejsou trvalé, nicméně účinek je dlouhodobý, s efektem od 6 do 12 měsíců.

Číst dál...

Odstranění pocení

photodune-653399-team-of-corporate-professionals-having-friendly-discussion-sAplikace botulotoxinu pro odstranění pocení.

Botulotoxin, aplikovaný injekčně do podpaží, se naváže na presynaptickou membránu a zabraňuje uvolnění acetylcholinu. Tím se zabrání stimulaci potní žlázy a dojde k zástavě produkce potu v ošetřené oblasti. Efekt metody je dočasný a individuální, závisí na rychlosti odbourávání účinné látky. Obnova přenosu nervového vzruchu se objevuje postupně tak, jak pučí nervová zakončení a obnovuje se přenos vzruchu na nervovém spojení.

 
Číst dál...

Vyhlazení vrásek

Botox BrnoAplikace botulotoxinu pro redukci vrásek. 

Botulotoxin aplikovaný injekčně do příslušného svalu blokuje periferní cholinergní přenos na neuromuskulární spojení blokádou uvolňování acetylcholinu na presynaptické membráně. Účinek toxinu zahrnuje počáteční krok navázání na presynaptickou membránu, druhotně nastává krokem začlenění a nakonec toxin zabraňuje uvolnění acetylcholinu a způsobí paralýzu, tzn. ochrnutí svalu.

Číst dál...
Back to top