Zkušenosti s botoxem

Dobrý den pane doktore, chtěla bych opět velmi poděkovat za perfektní přístup a profesionální péči. S výsledkem jsem maximálně spokojena a zase se k Vám ráda vrátím. Přeji krásné letní období :)

R. P.
(botox proti vráskám v oblasti očí a čela, 7. 5. 2019)


Dobry den, 10. Prosince jsem u Vas podstoupila aplikaci botulotoxinu do dlani. Chtela bych mod podekovat, jak panu doktorovi, tak pani sestricce za uzasny a pratelsky pristup. Dlane byly zhruba po tydnu uplne bez poceni. Konecky prstu se jeste mirne poti, ale ne tolik jako drive. Moc rada Vasi ordinaci zase v budoucnu navstivim i doporucim. Jeste jednou dekuji. Krasny den.

D.V.
(Aplikace botoxu k odstranění pocení, 10. 12. 2018.

Dobrý den pane doktore, chci Vám moc poděkovat za perfektní výsledek, jsem maximálně spokojená. Velmi ráda Vás doporučuji - protože od Vás odcházím vždy krásnější a ještě s dobrou náladou :) Moc děkuji a těším se na příští návštěvu.

R.P.
(Aplikace botoxu k vyhlazení vrásek kolem očí, 18.5.2018)

Dobrý den pane MUDr. Kubek, Zdravím vás ze Stuttgartu a chci napsat že jsem velice spokojená s aplikací Botoxu. Uvidíme jak dlouho vydrží ( doufám že dlouho ... smích ). Budu v Brně od 27.8 do 31.8 a ráda bych si u vás udělala termín na novou aplikaci.

M.N.
(aplikace botulotoxinu 15. 4. 2018)

Dobry den, v pondelok som u Vas bola na vyplni vrasok okolo ust. Chcem sa Vam podakovat, som spokojna. Pekny vecer.

V.P.
(výplně vrásek 14. 12. 2017)

Vážený pane doktore, jak jsme se domluvili, píšu Vám, že aplikace botoxu zafungovala naprosto báječně a v podstatě hned od třetího dne se pocení omezilo na minimum, až úplně vymizelo, což je skvělý pocit nemuset se neustále kontrolovat. Určitě, bude-li to třeba, využiji rád Vašich služeb i napříště.

M.B.
(redukce pocení botoxem v podpaží 25. 7. 2017)

Dobrý den, nepotím se...úplně to přestalo. Jsem velmi spokojená. Příští rok půjdu určitě také. Děkuji.

L.B.
(botox proti pocení 4. 7. 2017)

Dobrý den pne doktore, velmi se omlouvám, ale rodinná situace mi nedovoluje dostavit se k Vám na kontrolu. Každopádně jsem velmi spokojená, ještě dnes ráno byl oproti včerejšku vidět velký posun a čelo mám dokonale vyhlazené, okolí očí vypadá o 10 let mladší a přesto přirozené. Velmi děkuji za perfektní práci i za ochotu s termínem.

P.P.
(aplikace botoxu k vyhlazení vrásek 30. 5. 2017)

Dobrý den pane doktore, omlouvám se, že píši až teď, zapomněla jsem Vám napsat. Zhruba před měsícem jsem u Vás byla na aplikaci botoxu do podpaží. Výsledek je perfektní!!!! Účinek botoxu byl znát už druhý den a do týdne jsem byla úplně bez mokrých skvrn v podpaží. Moc Vám děkuji hlavně i za velmi milý přístup! Určitě se Vám zase ozvu, jak účinek vyprchá. Přeji Vám krásný prodloužený víkend!

R.P.
(botox proti pocení 6. 5. 2017)

Dobrý den pane Kubek, Píšu jak jsem slíbil :) Účinky začali působit cca už druhy den, podpaží ve větší zátěži je je sice trošku spocené, ale opravdu nepatrně, takže jsem nad míru spokojený:) Takže mě můžete určitě očekávat znovu až účinek přestane působit, ještě jednou děkuji za úžasný přístup.

J.G.
(botox pro odstranění pocení 21. 4. 2017)

Vážený pane doktore Tomáši Kubku, Moc bych Vám chtěla poděkovat za aplikaci botulotoxinu, jsem velmi spokojena s výsledkem! Super! Moc zdravím z Dubaje!

L.Z.
(odstranění vrásek 3. 2. 2017)

Dobrý den, minulý týden jsem u Vás byla na botoxu na odstranění pocení. Zafungovalo to super, až přestane působit, zase se objednám Děkuji a přeji hezký víkend.

D.B.
(botox pro odstranění pocení 23. 9. 2016)

Chtela jsem Vam podekovat za botox, jsem velmi spokojena, je to perfektni. Moc dekuji, az budu potrebovat dalsi, tak se k Vam zase objednam, pokud muzu.

R. B.
(botox - 4. 5. 2016)

Dobrý deň. Ďakujem veľmi pekne za botox a za pery čo ste mi robili. Som veľmi spokojná, nečakala som až taký výsledok. Ďakujem.

E.M.
(botox a výplně rtů, 28.4.2016)

Dobrý den pane doktore, byla jsem u Vás ve čtvrtek 24.3.2016 - výsledek je perfektní a přirozený, jsem velmi spokojená. Takže další případné doplnění není potřeba. Moc děkuji za precizní práci a velmi milé jednání :) Ráda Vás doporučím a těším se na příští návštěvu. Přeji krásné dny.

R.P.
(vyhlazení vrásek - botox, 5.4.2016)


Dobrý večer, botox funguje nad očekávání! Jsem nadšený, že jste mi ho doporučil, vyřešilo to vše, co jsem potřeboval a dal budu aplikovat pouze to. Ozvu se, jak bude potřeba další dávka. Hezký večer a ještě jednou děkuji. P.S.: Přísahám, že co tolik nekrčím čelo, bolí mě méně hlava - měl jste pravdu!

J.J.
(Aplikace botulotoxinu k vyhlazení vrásek, 03/2016)


Dobrý den, byla jsem u Vás minulý týden na botoxu. Vše bylo bez problémů, funguje to bezvadně, jsem moc spokojená :). Ještě jednou děkuji a přeji hezký zbytek dne.

H.Š.
(Vyhlazení vrásek botoxem, 02/2016)


Dobrý den, pane doktore. Chtěla bych Vám dát zpěnou vazbu k aplikaci botulotoxinu proti pocení, kterou jsem u Vás podstoupila minulou sobotu. První zlepšení jsem pozorovala už v pondělí, přičemž výrazně lepší výsledek u levého podpaží. Ve středu to bylo ještě lepší a asi od včera už nepozoruji žádné skvrny na oblečení. Vrátilo se mi zase sebevědomí v práci. Děkuji, určitě se k Vám vrátím.

H.Z.
(Zákrok odstranění pocení, 02/2016)


Dobrý den pane doktore, 

ozývám se se zpětnou vazbou po delší době, byl jsem na horách a před tím jsem se k tomu nedostal. 
Mám skvělou zpětnou vazbu, Vaše aplikace byla nadmíru úspěšná a opravdu mám pokoj, můžete si tedy připsat dalšího ze spokojených zákazníků. :-)

Přeji hezký zbytek dne

FR
(zákrok odstranění pocení, 01/2016)

Dobrý den pane Doktor Kubek. Před týdnem jsem u vás byla poprvé na ošetření Botoxem ve 3 Regionech. Určitĕ by se našlo nějaké to místečko na dopichnutí na které ale již bohužel nemohu přijet,ale přesto musím řict, že na to, že 
jsem u Vás byla poprvé a nemám tu možnost na dopichnutí,  je to ošetření které jste provedl opravdu geniální a já jsem s Vaší prací velmi,velmi spokojená!!!!
Určitĕ se budu snažit abych i na další ošetření  jezdila k Vám!

Ještĕ jednou Vám moc děkuji a přeji Vám zdravý a úspĕšný Rok 2016!!

Srdečné pozdravy z Německa Vám zasílá 

Dagmar L.
(vyhlazení vrásek - botox, 01/2016)

Back to top