Odstranění pocení

photodune-653399-team-of-corporate-professionals-having-friendly-discussion-sAplikace botulotoxinu pro odstranění pocení.

Botulotoxin, aplikovaný injekčně do podpaží, se naváže na presynaptickou membránu a zabraňuje uvolnění acetylcholinu. Tím se zabrání stimulaci potní žlázy a dojde k zástavě produkce potu v ošetřené oblasti. Efekt metody je dočasný a individuální, závisí na rychlosti odbourávání účinné látky. Obnova přenosu nervového vzruchu se objevuje postupně tak, jak pučí nervová zakončení a obnovuje se přenos vzruchu na nervovém spojení.

 
 

Odstranění pocení - základní fakta

Jak moc je to spolehlivá metoda? Aplikace botoxu pro odstranění pocení je velmi spolehlivou metodou a pozitivní efekty potvrzuje v podstatě 100% klientů.

 

Kolik to stojí?

Obě podpaží: 

4000 Kč (50 jednotek botulotoxinu)

6500 Kč (100 jednotek botulotoxinu) 

Počet jednotek je stanoven na základě konzultace s lékařem.

 

Jaké jsou ohlasy našich klientů?

Oceňuji zejména velmi lidský přístup lékaře, příjemné vystupování a trpělivé vysvětlování problematiky. V neposlední řadě musím vyzvednout opravdu bezkonkurenční cenu. Samotná aplikace nebyla nijak příliš nepříjemná, za ten výsledek to rozhodně stojí. Doporučuji všem a dekuji.

 

Objednejte se na konzultaci

Nezávazné konzultace pro zákroky odstranění pocení probíhají buď telefonicky, prostřednictvím emailu nebo osobně (návštěvu ordinace je nutné domluvit předem telefonicky nebo emailem).

Back to top